Steun ons en help Nederland vooruit

Agenda

D66 Amsterdam Stadscongres

Zondag 23 september 2018 bij CREA in Amsterdam

Zondag 23 september 2018 wordt in CREA van 13:00 tot 17:00 uur het stadscongres van D66 Amsterdam gehouden. Programma 11:00 uur Inloop nieuweledenbijeenkomst (Studio 3.02) 11:30 uur Aanvang nieuweledenbijeenkomst 12:30 uur Inloop stadscongres (Muziekzaal) 13:00 ...

Zondag 23 september 2018 wordt in CREA van 13:00 tot 17:00 uur het stadscongres van D66 Amsterdam gehouden.

Programma

11:00 uur
Inloop nieuweledenbijeenkomst (Studio 3.02)

11:30 uur
Aanvang nieuweledenbijeenkomst

12:30 uur
Inloop stadscongres (Muziekzaal)

13:00 uur
Aanvang stadscongres

Welkom door Saskia Groenewoud, voorzitter D66 Amsterdam, en opening politieke jaar door fractievoorzitter Reinier van Dantzig

13:30 – 14:15 uur
Ronde 1
Themasessies

  • Kantoren – vraag en aanbod, voorwaarde voor economische ontwikkeling (Studio 3.06)
    Sessiebegeleiders: Johannes van Loon (kennisgroep Fysiek domein) en Alexander Hammelburg (raadslid)
  • Kansengelijkheid (Studio 3.07)
    Sessiebegeleiders: Sarah Berckenkamp (werkgroep Kansengelijkheid) en Dehlia Timman (raadslid)
  • Een internationale kunstsector in Amsterdam, wat hebben we daar eigenlijk aan? (Studio 3.08)
    Sessiebegeleider: Marijn Bosman (raadslid)

Plenaire zaal: Lagerhuisdebat, met leden en politici
Stelling 1: De gemeente mag bij nieuwe scholen voorwaarden stellen m.b.t. culturele diversiteit van leerlingen en leraren.
Stelling 2: We moeten haatprekende gebedshuizen in uiterste geval sluiten.
Stelling 3: Europa moet Hongarije en Polen uit de EU zetten.

14:15 – 14:45 uur
Pauze

14:45 – 15:30 uur
Ronde 2
Themasessies

  • Het nieuwe OV-systeem in Amsterdam (Studio 3.06)
    Sessiebegeleider: Jan-Bert Vroege (raadslid)
  • Hoe zorgen we ervoor dat studenten betaalbaar kunnen wonen en dat je als starter in de stad kunt blijven? (Studio 3.07)
    Sessiebegeleiders: Sijmen Mulder en Stefan Wirken (Kennisgroep Student & starter), Jonge Democraten Amsterdam en Alexander Hammelburg (raadslid)
  • Energietransitie gebouwde omgeving (verduurzaming bestaande gebouwen) (Studio 3.08)
    Sessiebegeleiders: Ilse Rooze en Herman Loman (kennisgroep Fysiek Domein) en Dehlia Timman (raadslid)

Plenaire zaal: Lagerhuisdebat, met leden en politici

Stelling 1: Overal in Amsterdam moet betaald parkeren worden ingevoerd.
Stelling 2: Duurzaam en betaalbaar wonen gaan niet samen.
Stelling 3: Populaire kunstvormen moeten meer subsidie krijgen dan experimentele kunst.

16:00 uur
Algemene Afdelingsvergadering
Welkom, opening, vaststelling agenda en instellen stemcommissie

16:05 uur
Verkiezing Vicevoorzitter Politiek

  • Pitches door kandidaten: Quirijn Bongaerts en Sjoerd Warmerdam
  • Gelegenheid voor leden om vragen te stellen aan kandidaten

16:25 uur
Bestuur stelt graag aan u voor:

  • Nieuwe PPC-leden
  • Campagnecoördinator PS19
  • Fondsenwervers

16:30 uur
Uitreiking René van Veen award

16:40 uur
Bekendmaking nieuwe voorzitter en nieuwe vicevoorzitter Politiek

16:45 uur
Afsluiting

Hierna is er gelegenheid om bij te praten in het café van CREA.

23 september

13:00 uur

CREA
Nieuwe Achtergracht 170
1018 WV Amsterdam